Selver ja Pärnu selgitavad pühapäeval karikavõitja ({{commentsTotal}})

{{1354972080000 | amCalendar}}
Tallinna Selver

Meeste tänavuse hooaja karikavõitja selgitavad tiitlikaitsja Tallinna Selver ja Pärnu VK, kui Jõhvis toimunud poolfinaalides noppisid mõlemad nimetatud meeskonnad kindla 3:0 võidu.

Selver mängis kolmegeimilises poolfinaalis 3:0 (19, 17, 17) üle Valio Võru Võrkpalliklubi. Kui kahes esimeses geimis oli Võru meeskond pidevalt tagaajaja rollis, siis kolmandas geimis mindi esimesele tehnilisele vaheajale 8:4 eduseisus, kirjutab Volley.ee.

Üllatust siiski ei sündinud ning 12:12 ja 13:13 viigiseisu järel läks pealinna meeskond oma teed. Võitjate parimana kogus Schenkeri liiga novembrikuu parim mängija Martti Juhkami 12 punkti, Võru poolel vastas Karl Jaani 11 punktiga.

Selveri finaalivastane on Pärnu VK, kui kuurortlinna meeskond võttis kindla 3:0 (15, 17, 19) võidu eelmise hooaja hõbedase võistkonna Bigbank Tartu vastu. Pärnu domineeris kõikides geimides, eriti tugev etteaste tehti servil ja rünnakul.

Võitjate parimatena kogusid Andrus Raadik ja Kardo Kõresaar 12 punkti, Läti koondislane Viktors Korzenevics tõi Tartule 9 silma. Nii vastuvõtul kui rünnakul olid Pärnu edunumbrid selged, vastavalt 78%-54% ja 56%-42%.

Pühapäevane Selveri ja Pärnu finaal algab kell 16, kell 13 selgitavad naiste karikavõitja Viljandi Metall ja Famila/Võru VK.

Toimetaja: Taavi Libe, Siim Boikov