Eesti saalihokikoondis piirdus Slovakkia vastu viigiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1354621020000 | amCalendar}}
Eesti saalihokikoondis
Eesti saalihokikoondis Autor/allikas: IFF Floorball

Eesti meeste saalihokikoondis tegi Šveitsis toimuval MM-finaalturniiril teises mängus võitlusliku 4:4 (0:3, 3:0, 1:1) viigi Slovakkiaga.

Slovakid läksid mängu juba viiendal sekundil juhtima ja avakolmandikul karistati eestlasi veel kahel korral. Teisel perioodil aga roolid vahetusid - Jonas Thomssoni, Henrik Talme ja Oskari Salmi tabamused seadsid jalule 3:3 viigiseisu.

Eestlased olid lähedal ka võidule, sest 2.17 enne lõppu viskas Patrik Markus neljanda värava. Paraku õnnestus slovakkidel tänu Peter Heleši tabamusele 41 sekundit enne vilet, siis viigipunkt napsata.

A-alagrupis on avavoorus tulemusega 13:2 Singapuri alistanud Eesti kahe vooru järel küll kolme punktiga liider, aga viimases matšis ootab võõrustajast favoriit Šveits.

Šveits ja Singapur mängivad täna õhtul. Alagrupist saab edasi veerandfinaali kaks paremat.

Tabeliseis A-grupis: 1. Eesti 3 punkti (2-st mängust), 2. Šveits 2 (1), 3. Slovakkia 1 (2), 4. Singapur 0 (1).