AVIS Rapla, Pärnu Sadama ja TLÜ/Kalevi jaoks on Triobet BBL hooaeg lõppenud ({{commentsTotal}})

TTÜ KK - AVIS Rapla
TTÜ KK - AVIS Rapla Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli Balti liiga kaheksandikfinaalide kordusmängudes pidid kaotused vastu võtma AVIS Rapla, Pärnu Sadama ja TLÜ/Kalevi võistkonnad. Ühtlasi lõppes kaotustega meeskondade jaoks tänavune BBL-i hooaeg.

AVIS Rapla kaotas kordusmängu Valmiera/Ordo meeskonnale. Väga tugeva esimese veerandaja teinud ja vastaseid kaitses kõvasti surunud raplakad kaotasid teise veerandi keskel initsiatiivi. Pikale vaheajale mindi juba Valmiera 48:37 eduseisus. Kolmanda veerandajaga tulid Aivar Kuusmaa hoolealused küll mängu tagasi (62:61), kuid viimasel neljandikul näitasid enesekindlamat tegutsemist lõunanaabrid. Lõppskooriks jäi 87:81. Võitjate parimana tõi Martins Laksa 23 punkti. Rapla poolelt vastas Thomas van der Mars 26 punkti ja 12 lauapalliga. Kahe mängu kokkuvõttes kaotas Rapla 146:165.

TLÜ/Kalev jäi Liepaja/Triobetile alla 86:73. Artjoms Butjankovs tõi võitjate parimana 23 punkti ja 9 lauapalli. TLÜ/Kalevi poolelt vastas Stefan Knezevic 15 silmaga. Kahe mängu kokkuvõttes jäid kalevlased alla 148:178.

Pärnu Sadam pidi kordusmängus taaskord tunnistama Prienai Vytautase ülekaalukat paremust, mäng kaotati numbritega 54:89. Võitjate parimana viskas Tadas Klimavicius 18 punkti, millele vastas Saimon Sutt 14 silmaga. Pärnu kaotas kahe mängu kokkuvõttes 109:189.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch