Kadri-Ann Lassi korralik mäng ei päästnud Duquesne'it kaotusest ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti naiskorvpalluri Kadri-Ann Lassi ülikool Duquesne sai USA tudengiliigas teise kaotuse järjest, alistudes võõrsil Rhode Islandile 69:71 (10:13, 21:15, 22:19, 16:24).

29 minutit mänginud Lass oli kuue lauapalliga Duquesne'i parim lauavõitleja ja viskas kaheksa punkti. Lisaks andis ta ka kaks resultatiivset söötu, tegi kaks vaheltlõiget, blokeeris ühe vastaste pealeviske ja tegi ühe pallikaotuse.

Lass paistis mitmel korral hästi silma - tema kolmene algatas teisel perioodil Duquesne'i 17:0 vahespurdi ja tabav vabavise kaheksa sekundit enne lõppu vähendas vahe minimaalseks (69:70), kuid ka vastased tabasid ühe vabaviske ja Conor Richardsoni (Duquesne) lõpusireeni kolmene ei olnud täpne.