Uue hingamise leidnud Granada jätkab võitlust ellujäämise nimel ({{commentsTotal}})

Granada - Sevilla
Granada - Sevilla Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga LaLiga 23. vooru esimeses mängus sai Granada kodus 4:1 jagu Real Betisist.

Granada väravad lõid Mehdi Carcela-Gonzalez 18., Adrian Ramos 28. ja 64. ning Andreas Pereira 33. minutil. Kaotajate poolelt oli 75. minutil täpne Petros. Mõlemad meeskonnad lõpetasid matši kümnekesi, sest 67. minutil eemaldati Granada poolelt Andreas Pereira ning Real Betisilt Matias Nahuel.

Viimasest kolmest kohtumisest teise võidu võtnud Granada jätkab küll väljakukkumistsoonis ehk eelviimasel 19. positsioonil, kuid päästvast 17. kohast lahutab neid nüüd vaid kaks punkti. Viimased viis mängu võiduta püsinud Real Betis hoiab 13. positsiooni, juhib Madridi Real.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch