Kitsingu koduklubi sai tasavägises kohtumises võidu ({{commentsTotal}})

Kristjan Kitsing
Kristjan Kitsing Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kristjan Kitsingu koduklubi Bakken Bears alistas Taani kõrgliigas tasavägise heitluse järel võõrsil 83:78 Team FOG Naestvedi.

Kodumeeskond alustas kohtumist väga hästi, juhtides kolme ja poole minuti järel 10:0, kuid veerandaja lõpuks olid tablool viiginumbrid 19:19. Avapoolaja võitis siiski Naestved 41:37. Teisel poolajal suutis Bakken Bears siiski enda paremuse maksma panna ja võidu võtta.

12,5 minutit väljakul viibinud Kitsing punktiarvet ei avanud, küll aga võttis ta kolm lauapalli. Bakken Bearsi parim oli Devaughn Akoon-Purcell 29 punktiga, Naestvedi resultatiivseim oli Earnest Ross 22 punktiga.

Bakken Bears on võitnud 17 ja kaotanud vaid kolm kohtumist, liigatabelis ollakse 34 punktiga teisel kohal. Liider on 19 võitu ja kolm kaotust saanud Horsens 38 punktiga. Naestved jagab 3.-5. kohta, olles võitnud 11 ja kaotanud samuti 11 kohtumist.