Siim-Sander Vene koduklubi lõpetas eurohooaja kaotusega ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod kaotas Eurocupi vaheturniiri G-grupi viimases voorus Jeruusalemma Hapoelile 73:81 (16:16, 23:20, 12:22, 22:23).

Võõrustajad jäid Nižni Novgorodis toimunud kohtumises lõpulikult kaotusseisu kolmandal veerandajal, kui külalised keerasid 40:44 kaotusseisu 11:0 vahespurdiga enda kasuks ning võtsid lõpuks kaheksapunktilise võidu.

Vene viibis väljakul 31.25 ning viskas selle ajaga 14 (2 pv 4/8, 3 pv 1/3, vv 3/4) punkti, võttis 3 lauapalli, andis 1 resultatiivse söödu, tegi 1 vaheltlõike ja 4 pallikaotust ning 2 isiklikku viga.

Vahegrupiturniiri võiduga Peterburi Zeniidi üle alustanud venelased kaotasid ülejäänud viis kohtumist ning pidid leppima viimase ehk neljanda kohaga. Alagrupi võitis Hapoel viie võiduga, teine veerandfinaalkoht läks Zeniidile ja kolmas oli Vilniuse Lietuvos rytas. Zeniit ja Lietovus rytas kogusid võrdselt kolm võitu, kuid paremus omavahelistes mängudes viis edasi venelased.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch