Marko Albert Hawaii Ironmanil kõrgete kohtade eest kaasa ei rääkinud ({{commentsTotal}})

Marko Albert Hawaii Ironmani jooksudistantsil
Marko Albert Hawaii Ironmani jooksudistantsil Autor/allikas: Ironman photostream

Eesti tipptriatleet Marko Albert lõpetas Hawaii Ironmani tänavu üldarvestuses 68. kohaga, saades kirja ajaks 9:22.02. Meesproffide ehk siis maailmameistrivõistluste arvestuses sai Albert 31. koha. Võitis austraallane Pete Jacobs 8:18.37-ga.

Albert tuli 3,9 kilomeetriselt ujumisdistantsilt veest välja neljandana ajaga 50.47. 185 kilomeetrise rattasõidu läbis eestlane 5:14.53-ga ning langes 125. kohale. 42,2 kilomeetrise jooksudistantsi läbis Albert 3:10.56-ga ning tõusis kokkuvõttes 68. kohale.

Võitja Jacobsi kolme ala ajad olid 51.28 (ujumine), 4:35.15 (ratas) ja 2:48.05 (jooks).

Teise koha sai sakslane Andreas Raelert ajaga 8:23.40 ning kolmandana lõpetas belglane Frederik Van Lierde tulemusega 8:24.09.

Parima naisena lõpetas ameeriklanna Leanda Cave 9:15.54-ga (56.03; 5:12.06; 3:03.13).

Mullu sai Albert Hawaii triatlonil 13. koha, kui läbis distantsi 8:35.18-ga.

Toimetaja: Siim Semiskar