Endine Manchester Unitedi kaitsja kaebas klubi kohtusse

Endine Manchester Unitedi kaitsja Axel Tuanzebe kaebas klubi kohtusse väidetava meditsiinilise hooletuse tõttu.
Manchester Unitedi noortesüsteemist sirgunud ning hiljem esindusmeeskonnas 37 kohtumist pidanud Tuanzebe esitas 9. juulil oma endise koduklubi vastu hagi, süüdistades Unitedit meditsiinilises hooletuses. Vaidlus puudutab talle antud arstiabi ja meditsiinilisi soovitusi, mis on mängija hinnangul olnud ebapiisavad, vahendab Soccernet.ee.
27-aastase kaitsemängija tervet karjääri Unitedis saatsid korduvad vigastused. Kõik sai alguse 2019. aastal, mil ta sai puusavigastuse ning sama aasta detsembris vigastas ta end taas ja jäi hooaja lõpuni palliplatsilt kõrvale. Ka järgmise hooaja pidi paremkaitsja jalavigastuse tõttu vahele jätma.
Tuanzebe lahkus Manchesteri klubist kaks aastat tagasi pärast lepingu lõppemist ning on vahepeal pallinud nii Stoke City kui ka Ipswich Towni ridades.
Toimetaja: Maarja Värv




