Doncicit ootab ilmselt pikk vigastuspaus
Dallas Mavericksi staar Luka Doncic vigastas kolmapäevases mängus säärelihast, sloveeni võib ees oodata pikk vigastuspaus, teatas ESPN.
Mavericks kaotas kodusaalis 99:105 Minnesota Timberwolvesile, Doncic siirdus riietusruumi teisel veerandajal ja enam väljakule ei tulnud. Enne vigastust jõudis Doncic tuua 14 punkti, võtta viis lauapalli ja anda kaks korvisöötu.
ESPN-i teatel lahkus Doncic võistluspaigast karkudel ja ilmselt selgub vigastuse tõsidus lähipäevil, kui arstid on 25-aastase mängumehe üle vaadanud ja uuringud ära teinud.
Sel hooajal on Doncic erinevate vigastuste tõttu juba kaheksast mängust eemale jäänud.
Mavericks naaseb uuesti võistlustulle reedel, kui võõrsil mängitakse Phoenix Sunsiga, laupäeval minnase samuti võõrsil vastamisi Portland Trail Blazersiga ning aasta lõpetatakse võõral väljakul Sacramento Kingsi vastu.
Toimetaja: Maarja Värv