Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Doncici kolmikduublist Dallasele ei piisanud

Luka Doncic ja LeBron James
Luka Doncic ja LeBron James Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports via Reuters

Korvpalliliigas NBA kaotas Dallas Mavericks võõrsil Los Angeles Lakersile 110:127.

Pärast kuue punktiga kaotatud avaveerandit läks Los Angeles poolajale kahepunktilises eduseisus 55:53. Kolmandal veerandil püsis mäng tasavägisena seisuni 62:59, misjärel tegi Los Angeles 27:8 spurdi, minnes juhtima 89:67. Dallas 15 punktist enam lähemale ei pääsenud ning kohtumine lõppes võõrustaja 127:110 (32:26, 23:27, 42:27, 30:30) võiduga.

Üleplatsimeheks osutus aga Luka Doncic, kes tõi 33 punkti, võttis 13 lauapalli ja andis 10 resultatiivset söötu. Sloveeni jaoks oli tegemist NBA-karjääri 63. ja käimasoleva hooaja seitsmenda kolmikduubliga.

Võitjate poolel viskas üle 20 punkti kolm meest, neist resultatiivseim oli De'Angelo Russell 29 punktiga. Anthony Davise arvele kogunes 28 punkti, 12 lauapalli ja üheksa tulemuslikku söötu ning LeBron James panustas 25 punkti, kaheksa lauapalli ja kaheksa sööduga.

Teise järjestikuse võidu teeninud Los Angeles on kogunud võrdselt 21 võitu ja kaotust ning asub läänekonverentsis 10. real. Dallas sai 24 võidu kõrvale 18. kaotuse, jätkates samas konverentsis seitsmendal positsioonil.