Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Tunjovi tabavast penaltist Pescarale Juventuse duubli vastu ei piisanud

Georgi Tunjov
Georgi Tunjov Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondislane Georgi Tunjov realiseeris oma koduklubi Pescara kalendriaasta esimeses mängus penalti, aga see ei päästnud tema koduklubi kaotusest Juventuse duubelmeeskonna vastu.

Pescara kaotas selle Itaalia Serie C 20. vooru kohtumise skooriga 3:4. Tunjov sekkus kolmandat liigamängu järjest vahetusest, seekord 81. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Pescara skooris esimesena ja avapoolaeg jäi 1:1 viiki. Väravaterohkel teisel poolajal jäid aga vastased peale. Tunjov vahetati sisse 2:4 kaotusseisus, penalti realiseeris ta üleajal. See oli Eesti poolkaitsja jaoks liigahooaja seitsmes värav.

Pescara jätkab oma liigatsoonis neljandal tabelireal, Juventuse duubel tõusis 14. kohale.