Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Noor Eesti tennisist võidutses Prantsusmaal nii üksik- kui paarismängus

Elizaveta Anikina
Elizaveta Anikina Autor/allikas: Elizaveta Anikina/Instagram

Prantsusmaal Boulougne-Billancourtis peetud Tennis Europe'i U-12 vanuseklassi 1. kategooria turniiril teenis Elizaveta Anikina võidutrofee nii üksik- kui paarismängus.

Eesti neiu ei kaotanud turniiri jooksul ühtki setti ja kirsina tordil alistas ta finaalis rumeenlanna Eva Maria Bulai lausa 6:1, 6:2, ehkki ka vastane oli eelmistes ringides saanud üsna võimsad võidud, kirjutab Tennisnet.ee.

Anikinal tuli vaid kahe mängu esimeses setis kõvasti pingutada, kui ta alistas kolmandas ringis prantslanna Lily Pigeat' 7:6, 6:1 ja veerandfinaalis sama tulemusega neutraalsena mängiva Arina Fomina. Poolfinaalis sai Anikina 6:3, 6:3 jagu Kameruni tennisistist  Uma Malika Ngo Bogso.

Paarismängus olid Anikina ja Bulai võrgu samal poolel ja üksikmängu finalistid suutsid koos mängides ka paarismänguturniiri võita. Finaalis alistasid nad 6:2, 6:2 Ngo Bogso ja Läti neiu Tina Jansone. Võitjad ei loovutanud üheski kohtumises üle viie geimi.