Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Inglismaa teine klubi lõpetas karikasarjas kaheksa-aastase võidupõua

Matty Cash
Matty Cash Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel alistas kõrgliigas teist kohta hoidev Aston Villa laupäeval Middlesbrough' 1:0 ja pääses esimest korda pärast 2016. aastat neljandasse ringi.

Esiliigas mängiv Middlesbrough pidas vastu 87 minutit, siis võttis Matty Cashi kauglöök aga kaitsjatest rikošeti ning tõi Birminghami klubile 1:0 võidu.

Aston Villa ootas karikasarjas võitu kaheksa pikka aastat: viimati jõuti neljandasse ringi aastal 2016, seejärel kaotati kaheksa mängu järjest. Eelmisel aastal langes praegu kõrgliigas teist kohta hoidev klubi konkurentsist koduväljakul saadud kaotusega tugevuselt neljandas divisjonis mängivale Stevenage'ile.

Ühes Inglismaa kuulsaimas derbimängus oli Newcastle Rootsi koondislase Alexander Isaki kahe tabamuse toel 3:0 üle Sunderlandist, Brighton alistas 4:2 Stoke'i ja Chelsea 4:0 Preston North Endi. Bournemouth tuli teisel poolajal välja 0:2 kaotusseisust ja võitis Queens Park Rangersit 3:2.