Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Milan päästis tabeli viimase vastu viigipunkti 90. minutil

Luka Jovic
Luka Jovic Autor/allikas: SCANPIX/PA Images

Itaalia jalgpalli kõrgliigas ei suutnud üle-eelmine meister AC Milan reedel enamat 2:2 viigist Serie A viimasel kohal oleva Salernitana vastu.

Milan läks kohtumist juhtima 17. minutil, kui karistuslöögi järel kodumeeskonna karistusalas lahtiseks jäänud palli saatis väravasse keskkaitsja FIkayo Tomori. Kogenud Argentina keskkaitsja Federico Fazio tabamus 42. minutil saatis meeskonnad vaheajale 1:1 viigiseisul.

Milani väravavaht Mike Maignan eksis 63. minutil Antonio Candreva löögi tõrjumisel ning ligi pool tundi oligi Salernitana kolme võidupunkti poole purjetamas, kuid 90. minutil saatis Luka Jovic otse õhust väravasse Olivier Giroud' peasöödu ja päästis mullusele meistrile viigi.

Heasse hoogu kerkinud Fiorentina alistas Lucas Beltrani seitsmenda minuti väravast võõrsil Monza, Lazio oli 2:0 üle Empolist ning Genoa 2:1 Sassuolost.

Kolmest viimasest mängust neli punkti kogunud Milan on tabelis 33 punktiga kolmas, kui teisel kohal olev Juventus peaks laupäeval võitma, jääb Milan neist maha juba seitsme punktiga.