Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Martin Vetkal (nr 5)
Martin Vetkal (nr 5) Autor/allikas: AS Roma/Twitter

Eelmisel nädalal Euroopa liiga alagrupiturniiril AS Roma koosseisu kuulunud Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Martin Vetkal käis reedel U-19 meeskonna eest väljakul.

19-aastane Vetkal jälgis eelmisel neljapäeval Euroopa liigas Roma esindusmeeskonna võidumängu Tiraspoli Šerifi vastu pingilt, aga kolm päeva hiljem ei olnud eestlane Serie A-s esinduse ega Primaveras U-19 meeskonna koosseisus, kirjutab Soccernet.ee.

Reedel tegi Vetkal Primaveras täismängu ja sai 83. minutil kollase kaardi, kui Roma U-19 meeskond kaotas võõrsil derbimängus Lazio eakaaslastele 0:1. Mängu ainus värav löödi 74. minutil penaltist.

Roma sai Primaveras kaheksa võidu ja kolme viigi kõrvale hooaja neljanda kaotuse ning asub tabelis 27 punktiga neljandal kohal.