Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Kullamäel oli kehv viskepäev, Vene ja Burgose pikk võiduseeria lõppes

Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe Autor/allikas: Surne Bilbao Basket/Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas ei tahtnud Kristian Kullamäe visked kuidagi kukkuda, aga Bilbao oli sellele vaatamata võidukas. Esiliigas jätkavad Siim-Sander Vene ja Burgos kaotuse kiuste esikohal.

Bilbao võõrustas reedel Gironat ning võitis 80:74. Teise veerandaja alguses oli Bilbao ees 27:23, külalismeeskond vastas sellele 16:0 vahespurdiga, kolmandal veerandajal viskas Bilbao omakorda 13 vastuseta jäänud punkti järjest ja Gironat rohkem juhtima ei lubanud.

Alex Renfroe viskas Bilbao resultatiivseimana 20 punkti ning jagas seitse resultatiivset söötu, Sacha Killeya-Jones toetas teda 19 punktiga. Kristian Kullamäel ei olnud hea päev: 18 minutit väljakul viibinud eestlane tabas oma 11 viskest vaid ühe, lisaks kogunes tema arvele neli lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Tabelis on Bilbao kuue võidu ja üheksa kaotusega 13. kohal.

Esiliigas said Siim-Sander Vene ja Burgos alles hooaja teise kaotuse, kui 78:80 jäädi alla viiendal kohal olevale Gipuzkoale. Vene tabas 23 minutiga viiest kaugviskest kaks ja lisas neli lauapalli ning kaks korvisöötu.

Burgos kaotas oktoobri alguses hooaja avamängu lisaajal, aga sellele järgnes 12 järjestikust võitu. Vene meeskond on 12 võidu ja kahe kaotusega esiliiga liidriks, Estudiantesel on 11 võitu ja kolm kaotust.