X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Mistra alistas aasta viimases kohtumises Tapa

Mullu oktoobris kohtunud Mistra ja SK Tapa, viskel Arno Vare.
Mullu oktoobris kohtunud Mistra ja SK Tapa, viskel Arno Vare. Autor/allikas: Arvi Sirm/Eesti Käsipalliliit

Neljapäeval jõudis meeste käsipalli meistriliiga selleks aastaks lõpule, kui kohtusid SK Tapa ja Mistra. Kolmapäevaste võitjate Serviti ja Viljandiga ühines Mistra, kes alistas Tapa võistkonna 34:21 (17:12).

Skoori avas kodumeeskond Tapa, kui käe sai valgeks Trivo Vaigurand. Tänavune karikavõitja Mistra sai esimese värava kirja kaks minutit hiljem, kui Serhii Orlovskyi tabamuse realiseeris. 5. minutiks juhtis Mistra 3:1 ja 10. minutiks 6:4.

Tapa püsis usinalt Mistra sabas, 15. minutil viskas Jan-Egert Valdmann seisuks 7:8 ja minut hiljem tõi viigistava 8:8 värava Vaigurand. Külalisvõistkond ei lasknud viigil kaua püsida. Viis minutit enne esimese poolaja lõppu viskas värava Kaspar Lees, viies Mistra kolme väravaga juhtima. Vägeva spurdiga võitis Mistra esimese poolaja skooriga 17:12.

Teise poolaja esimese kahe minutiga viisid Lees ja Arno Vare Mistra kaheksa väravaga juhtima, seisuks 20:12. Skoor kasvas, kuid vahemaa jäi samaks – 45. minutil näitas tabloo seisu 25:17 Mistra kasuks. Mistra ületas ka 10-väravalise edumaa lävendi ja nõnda oli 55. minutil seisuks 31:18. Matš kuulutati lõppenuks seisult 34:21.

Mistra resultatiivseim pallur oli Kaspar Lees 10 väravaga. Serhii Orlovskyi viskas kuus väravat ja Arno Vare viis väravat. SK Tapa edukaim väravakütt oli Marcus Rättel viie väravaga. neli väravat viskas Ilja Kosmirak.

Toimetaja: Henrik Laever