Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Kriisa ei suutnud vastaste viimase sekundi võiduviset takistada

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: WVU Men's Basketball/Facebook

Põhja-Ameerika üliõpilasliigas NCAA pidi Kerr Kriisa koduülikool West Virginia kolmapäeval tunnistama Radfordi 66:65 paremust.

Hooaja alguses üheksamängulist võistluskeeldu kandnud Kriisa tabas oma teises mängus West Virginia eest 37 minutiga kolmest viskest ühe ning tema arvele kogunes kolm punkti, kaks lauapalli, kuus resultatiivset söötu ja neli pallikaotust.

WV oli kolm minutit enne mängu lõppu ees 63:58, kuid eksis siis oma viimasest seitsmest viskest kuuel ja Radford jõudis järgi, üheksa sekundit enne lõpusireeni ei tabanud Patrick Suemnick seisul 65:64 oma teist vabaviset, Radfordi kasuks 18 punkti visanud DaQuan Smith sai paremal äärel palli ning tabas üle Kriisa vastaste võiduviske.

RaeQuan Battle viskas oma hooaja esimeses mängus West Virginia eest 29 punkti ja Noah Farrakhan lisas 16 punkti. Üheteistkümnest mängust neli võitnud Kriisa koduülikool tabas 21 kaugviskest neli.