Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Panthers kaotas võõrsil, Jets pidi kodujääl Canadiensi paremust tunnistama

NHL: Calgary Flames - Florida Panthers
NHL: Calgary Flames - Florida Panthers Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports via Reuters Con

Eelmisel hooajal jäähokiliiga NHL-i Stanley karikafinaali jõudnud Florida Panthers sai ööl vastu teisipäeva enda hooaja 11. kaotuse, kui jäi võõrsil Calgary Flamesile 1:3 alla.

Konverentsideüleses kohtumises asus esimesena juhtima kodumeeskond Flames, kui Martin Pospisil üheksandal minutil väravani jõudis. Karikafinaalis Vegas Golden Knightsile alla jäänud Panthers leidis aga avaperioodi viimasel minutil viigivärava.

Mäng kulges seejärel tasavägiselt, aga Flames pääses pärast väravateta teist perioodi taas juhtima, kui Noah Hanifin väravavahiga üks-ühele pääses. Ameeriklane realiseeris võimaluse ning Blake Coleman viskas kohtumise lõpus veel litri tühja väravasse, et Flamesile 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) võit vormistada.

Panthers polnud aga ainus oma konverentsi tippu kuuluv meeskond, kes kaotusvalu tundma pidi. Winnipeg Jets sai kodujääl lisaajal Montreal Canadiensilt 3:2 (0:0, 2:1, 1:0, 1:0) kaotuse.

Läänekonverentsis jätkab 47 punktiga esikohal tiitlikaitsja Vegas Golden Knights, neile järgnevad Vancouver Canucks (44 punkti), Dallas Stars (40) ja Colorado Avalanche (40).

Idakonverentsis on 43 punktiga esikohal New York Rangers, teisel real asetsev Boston Bruins on sama palju punkte kogunud. Neile kahele järgnevad kaks 38 punkti klubi: Toronto Maple Leafs ja Florida Panthers.