X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Kaotuseta püsiv Milano Inter kindlustas liidrikohta

Milano Interi mängijad Marcus Thurami väravat tähistamas
Milano Interi mängijad Marcus Thurami väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Milano Inter võõrsil 2:0 Lazio ja on nüüd kümnes järjestikuses mängus kaotuseta püsinud.

Skoori avas 40. minutil Lautaro Martinez ja lõppseisu vormistas 66. minutil Marcus Thuram.

Liigatabelis on Inter 41 punktiga liider, edestades nelja punktiga Juventust, kes mängis reedel 1:1 viiki Genoaga.

Lazio – Inter 0:2
Bologna – AS Roma 2:0
Fiorentina – Verona 1:0
Udinese – Sassuolo 2:2
AC Milan – Monza 3:0