Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Sorga klubi mängis Aserbaidžaanis viiki

Erik Sorga
Erik Sorga Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti jalgpallikoondislase Erik Sorga koduklubi Sumqayit viigistas Aserbaidžaani kõrgliiga 17. voorus võõrsil Ganja Kapaziga 1:1.

Iisraeli ründemängija Roi Kehat viis Sumqayiti küll 20. minutil juhtima, aga 43. minutil Kapazi grusiinist leegionär Giorgi Papunašvili viigistas.

Sorga alustas mängu Sumqayiti vahetuspingilt, aga sekkus 52. minutil. Eelnevas mängus väravani jõudnud eestlane oli eelmises neljas mängus kuulunud algrivistusse.

Sumqayit hoiab liigatabelis 17 mängust kogutud 24 punktiga viiendat kohta. Kapaz on 14 punktiga üheksas ehk eelviimane. Juhib 35 silma kogunud Qarabag.