Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Eesti hokinoored kaotasid MM-il Sloveeniale

Jäähoki U-20 MM: Eesti - Sloveenia
Jäähoki U-20 MM: Eesti - Sloveenia Autor/allikas: Eesti Hoki/Facebook

Eesti U-20 jäähokikoondis kaotas Bledis toimuva MM-i I divisjoni B-grupi turniiri kolmandas mängus Sloveeniale 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) ning jätkab turniiri punktita.

Avakolmandiku alguses läksid sloveenid Lovro Kumanovici ja Anze Zezelj väravatest 2:0 juhtima, Teisel kolmandikul kasutasid vastased ära kaks ülekaalu, kasvatades eduseisu neljaväravaliseks. Kolmandiku lõpus viskas Erik Potsinoki söödust Eesti esimese värava Marek Potsinok ning viimasele vaheajale mindi Sloveenia 4:1 eduseisus, vahendab Eesti Hoki.

Viimase perioodi lõpus viskas Jegor Proskurin seisuks 2:4. Eesti meeskond võttis kaks minutit enne lõppu välja väravavahi, kuid see tulu ei toonud ning Miha Bericic saatis litri tühja väravasse ja vormistas 5:2 võidu. Eesti koondise väravavaht Cristopher Rembetti tõrjus mängu jooksul 43 ning sloveenlaste puurilukk Lan Kavcic 17 vastaste pealelööki.

Eestil pole kolme mänguga punktiarvet avanud ning jätkab alagrupis kuuendal kohal.

Reedel kohtub Eesti kell 13.30 Poolaga ja pühapäeval turniiri viimases mängus kell 13.30 Horvaatiaga.

Toimetaja: Henrik Laever