X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Marko Albert astus Eesti Triatloni juhatusest tagasi

Vasakult: Eesti Triatloni juhatuse liikmed Jaanus Juss, Marko Albert (endine liige), Indrek Hääl (president), Marek Antoniak ja Aleksandr Latin
Vasakult: Eesti Triatloni juhatuse liikmed Jaanus Juss, Marko Albert (endine liige), Indrek Hääl (president), Marek Antoniak ja Aleksandr Latin Autor/allikas: Eesti Triatlon

Marko Albert astus Eesti Triatloni juhatusest ja saavutusspordi toimkonna juhi ametist tagasi. Mõlemal ametikohal astub tema kingadesse Aleksandr Latin.

Albert on Eesti Triatloni juhatuse liige olnud alates 2016. aasta sügisest. Paralleelselt on ta pühendunud treener, mida näitab viimasel kahel hooajal pälvitud aasta triatlonitreeneri autasu. Tagasiastumise põhjuseks ongi soov panustada rohkem aega ja energiat üha rahvusvahelisemaks muutuvasse triatlonigrupi Tr1hardsi töösse. Kuigi Albert annab üle muuhulgas saavutusspordi toimkonna juhtimise ülesanded, jätkab ta selle liikmena.

Kolmapäeval peetud erakorralisel üldkoosolekul hääletati uueks Eesti Triatloni juhatuse liikmeks Aleksandr Latin, kes on siiani tegutsenud saavutusspordi toimkonna liikmena.

Latin on triatloni juures olnud alates 2006. aastast. Mitmekordne Eesti meister on sportlasena silma paistnud ka rahvusvahelisel areenil, pälvides näiteks 2015. aastal Euroopa mängudel neljanda koha. Samal aastal valiti ta Eesti parimaks meestriatleediks.

Lisaks saavutusspordi toimkonnale on muutunud ka tehnilise toimkonna koosseis. Uueks juhiks valiti Maret Mets, kelle kõrval töötavad Kati Raudsepp, Triinu Räppo ja Imbi Loomets. Treenerikutse komisjoniga liitus Eleri Etverk.

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: