Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Tunjov kindlustas Pescara parima väravaküti tiitlit

Georgi Tunjov
Georgi Tunjov Autor/allikas: Ferrara SPAL

Eesti jalgpallikoondislane Georgi Tunjov jõudis Pescara särgis kuuenda tabamuseni. Minuteid jagus ka Maksim Paskotšile, kes aitas Grasshoppersil alistada FC Baseli.

Tunjov kuulus tänavu 10. korda Serie C-s heitleva Pescara põhikoosseisu. Olbiat võõrustanud meeskond käristas avapoolajaga sisse kolmeväravalise edu, milles oli osaline ka Tunjov: 44. minutil suunas eestlane võrku vasakult äärelt tulnud tsenderduse. Tunjov on praeguseks kuue väravaga Pescara parim väravakütt. Pescara tõusis 4:0 võidu toel tabelis kolmandale kohale, vahendab Soccernet.

Kaitsja Maksim Paskotši sekkus Šveitsi kõrgliigas FC Baseliga peetud mängu vahetusest 85. minutil. Selleks hetkeks oli kohtumise lõppseis - 1:0 Grasshoppersi kasuks - vormistatud. 17 mänguga 20 punkti teeninud Grasshoppers on seitsmendal kohal, Basel nelja pulga võrra madalamal.