Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Bayern sai Eintrachtilt kolaka, Mets ja St. Pauli leppisid viigipunktiga

Müncheni Bayerni ründaja Harry Kane.
Müncheni Bayerni ründaja Harry Kane. Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas sai hooaja esimese kaotuse valitsev meister Müncheni Bayern. Esiliigas lasi Karol Metsa koduklubi St. Pauli kolmel võidupunktil käest libiseda.

Hooaega kümne võidu ja kahe viigiga alustanud Bayern jäi võõrsil Frankfurdi Eintrachti vastu juba 36. minutiks 0:3 kaotusseisu. Avavärava lõi 12. minutil Omar Marmoush, 31. minutil duubeldas eduseisu Junior Dina Ebimbe ja 36. minutil oli täpne Hugo Larsson.

Joshua Kimmich lõi 44. minutil Bayerni kasuks ühe värava tagasi, kuid enamaks nad suutelised polnud ning teise vaatuse alguses vormistasid lõppskoori Ebimbe (50. min) ja Ansgar Knauff (60. min). Liigatabelis jätkab Bayern 32 punktiga teisel kohal. Eintracht on 21 punktiga seitsmes.

Esiliiga liidermeeskond St. Pauli pidi võõrsil Osnabrücki vastu leppima 1:1 viigiga. St. Pauli haaras eduseisu 6. minutil, kui nurgalöögist oli täpne Jackson Irvine. Külalismeeskond suutis eduseisust kinni hoida 82. minutini, mil võõrustajale päästis viigipunkti Charalampos Makridise tabamus. Karol Mets sai kirja täismängu.

St. Pauli säilitas küll tabelis liidrikoha, kuid lähim jälitaja Kieli Holstein on pidanud ühe kohtumise vähem ja jääb kolme punkti kaugusele.

Toimetaja: Henrik Laever