Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Kalev/Cramo tümitas Keilat 44 punktiga

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: BC KALEV/CRAMO/Facebook

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas jätkab turniiritabeli liidrina BC Kalev/Cramo, kes sai reedel võõrsil jagu Keila Coolbetist 115:71 (28:19, 33:17, 32:18, 22:17).

Keila alustas kohtumist 7:4 spurdiga ja juhtis veel avaveerandi keskel 12:11, kuid see jäi ka nende viimaseks eduseisuks. Kalev hakkas peagi eduseisu jõudsalt kasvatama ning läks vaheajaks 25 punktiga juhtima 61:36. Teine poolaeg mängupilti muutusi ei toonud. Kolmanda veerandi lõpuks kärises vahe 39-punktiliseks (93:54) ja lõpusireeniks säras tablool külalismeeskonna 44-punktiline võit.

Kalevlaste poolel kogus kahekohalise punktisumma kuus meest. Parimana viskas Leemet Böckler 20 punkti, lisaks hankis ta üheksa lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu.

Mihkel Kirves panustas võitu 16, Mikk Jurkatamm 14, Manny Suarez 13, Marreon Jackson 11 ja Rauno Nurger 10 punkti. Keila resultatiivseim oli 15 punktiga Kevin Johnson.

Kalev/Cramo (11-1) hoiab tabelis jätkuvalt esikohta, Keila (6-8) paikneb 10. real.

Laupäeval jätkub ühisliiga ühe mänguga, kui vastamisi lähevad Tartu Ülikool Maks & Moorits (7-5) ja Rapla Avis Utilitas (4-10).