Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

NHL: 1:3 kaotusseisu jäänud Golden Knights vastas viie väravaga

Jack Eichel ja Vegas Golden Knight
Jack Eichel ja Vegas Golden Knight Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähokiliigas NHL viskas tiitlikaitsja Vegas Golden Knights võõrsil St. Louis Bluesi vastu teisel perioodil neli väravat ja võttis 6:3 võidu.

Esimesel kolmandikul läks Golden Knights küll Zach Whitecloudi väravast juhtima, kuid Bluesi poolelt vastasid Jake Neighbours, Kevin Hayes ja Jordan Kyrou, seega pausile mindi võõrustajate 3:1 juhtimisel.

Teisel perioodil viskas Golden Knights vähem kui kolme minutiga kolm väravat – esmalt skooris Jack Eichel, siis viigistas Jonathan Marchessault ning seejärel viis Keegan Kolesar külalised ette. Perioodi lõpus tegi Michael Amadio seisuks 5:3 Las Vegase meeskonna kasuks, lõppseisu vormistas viimasel kolmandikul William Karlsson.

Golden Knightsi väravasuul sai Logan Thompson kirja 26 tõrjet, Bluesi ridades tõrjus aga Jordan Binnington koguni 43 pealeviset.

Vegas Golden Knights jätkab läänekonverentsis kindlalt esikohal.

Florida – Dallas 5:4
Tampa Bay – Pittsburgh 3:1
St. Louis – Las Vegas 3:6
Edmonton – Carolina 6:1