Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Pescara sai hooaja suurima võidu, Tunjov sekkus pingilt

Georgi Tunjov
Georgi Tunjov Autor/allikas: Pescara Calcio Twitter

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Georgi Tunjovi koduklubi Pescara sai Serie C-s hooaja suurima võidu, alistades võõral väljakul 5:0 Pontedera.

Kõik tehti selgeks juba avapoolajal, sest Luigi Cuppone avas veerandtunnise mängu järel skoori, Davide Merola lõi 38. minutil teise ja Lorenzo Milani 44. minutil kolmandagi värava, vahendab Soccernet.ee.

Kui Merola sai 55. minutil kirja enda teise ja Pescara neljanda tabamuse, lubas Zdenek Zeman 58. minutil väljakule ka Tunjovi. Kümmekond minutit hiljem vormistas Christian Tommasini lõppseisu.

Oktoobri algusest saadik kaheksast liigamängust vaid ühe võitnud ja 24 võimalikust punktist ainult viis tabelisse kirjutanud Pescara oli laupäeval alistanud Virtus Entella ning võidutses nüüd teist korda järjest. Kaheksa päeva sees tuleb neil pidada kolm mängu, sest laupäeval ootab ees kodukohtumine Olbiaga.

Liigatabelis on Pescara viies, rebides äsjasel vastasel Pontederal nelja punktiga eest.