Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Mängu lõpus hoogu sattunud Heat pani kaotustejadale punkti

NBA: Miami Heat - Indiana Pacers
NBA: Miami Heat - Indiana Pacers Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports via Reuters

Korvpalliliigas NBA sai Miami Heat kolme kaotuse järel taas võidu, kui kodus alistati Indiana Pacers 142:132 (33:38, 31:35, 33:27, 45:32).

Kohtumise esimestel minutitel suurde kaotusseisu jäänud Heat vähendas veerandi lõpuks vahe viiele punktile ja vaheajaks oli võõrustaja taga üheksa punktiga.

Heat sai käe soojaks teisel poolajal ja pääses esimest korda juhtima neljanda veerandi alguses 104:103. Pacers võitles küll südikalt, kuid peagi hakkas vahe jõudsalt kasvama. Otsustavaks sai Heati 17:2 vahespurt, mis viis nad neli minutit enne lõppu juhtima 16 punktiga 125:109.

"Tänane mäng polnud meile väga omane, aga võit on võit," ütles võitjate parimana 36 punkti visanud Jimmy Butler. "Neljandal veerandil mängisime kaitses suurepäraselt. Pacersi vastu ei ole seda üldse lihtne teha," lisas Heati juhendaja Eric Spoelstra.

Uustulnuk Jaime Jaquez Jr. tõi Heati kasuks 24 ja Josh Richardson 19 punkti. Neli kaugviset tabanud Duncan Robinson lisas omalt poolt 16 silma. Pacersi poolel oli rünnakul pidurdamatus hoos Tyrese Haliburton, kelle saldoks jäi 44 punkti, 10 korvisöötu ja kolm vaheltlõiget.

Heat (11-8) tõusis idakonverentsis kuuendaks ja Pacers (9-8) langes seitsmendaks.