Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Selby tagas edasipääsu ja kohtub veerandfinaalis Trumpiga

Mark Selby
Mark Selby Autor/allikas: SCANPIX/PA

Neljakordne maailmameister Mark Selby teenis snuukri UK Championship reitinguturniiril edasipääsu veerandfinaali, kuid pidi selle jaoks Barry Hawkinsi vastu omajagu vaeva nägema.

Britt Selby (WS 5.) alustas vastasseisu suurepärasel ning lõi esimeses freimis kohe 142, lisades ka teise freimivõidu. Seejärel loovutas ta kaasmaalsele Hawkinsile (WS 12.) ühe freimi, misjärel lõi ta 101 ning läks 3:1 juhtima.

Hawkins vastas aga 133-se freimiga, misjärel vahetasid mehed freimivõitusid kuni Selby 5:3 eduseisuni, kui Hawkins siis kaks järjest võitis. 58 minutit kestnud otsustavas freimis suutis aga Selby lõpuks peale jääda ning 6:5 võiduga veerandfinaali minna.

Kahekordne turniirivõitja Selby kohtub veerandfinaalis varasemalt ühel korral võidutsenud Judd Trumpiga (WS 2.), kes alistas kolmapäeva õhtul kõmr Jamie Jonesi (WS 45.) 6:0.

Lisaks tagas kolmapäeva õhtul edasipääsu ka kõmr Mark Williams (WS 9.), kes sai 6:4 jagu kaasmaalasest Jamie Clarke'ist (WS 60.). Williams läheb veerandfinaalis vastamisi hiinlase Ding Junhuiga (WS 17.), kes alistas veerandfinaalis Tom Fordi (WS 16.) 6:3.

Neljapäevasel mängupäeval asub võistlustulle muuseas ka maailma esinumber ning seitsmekordne turniirivõitja Ronnie O'Sullivan, kes kohtub Robert Milkinsiga (WS 14.).

Toimetaja: Kristjan Kallaste