Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Garnacho iluvärav sillutas tee Man Utd võiduni

Alejandro Garnacho
Alejandro Garnacho Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas peeti pühapäeval kaks kohtumist, kus olid võidukad külalismeeskonnad Manchester United ja Aston Villa.

Evertonile külla sõitnud Man Utd pööras mängu enda kasuks juba 3. minutil, kui ääreründaja Alejandro Garnacho saatis palli väravasse kauni käärlöögiga, mis imiteeris Wayne Rooney ikoonilist väravat Manchester City vastu.

Võõrustaja seis muutus veelgi täbaramaks teise poolaja alguses, kui Ashley Young tegi Evertoni karistusalas vea Anthony Martiali vastu. Marcus Rashford penaltipunktilt ei eksinud ja kasvatas Unitedi eduseisu kaheväravaliseks. Külaliste kolmanda ja ühtlasi viimase värava skooris 75. minutil Martial.

United sai koduliigas kolmanda järjestikuse võidu ning hoiab 24 punktiga kuuendat kohta. Everton on nelja punktiga 19. ehk eelviimasel kohal.

Hooaja algfaasis liidrikohal olnud Tottenham Hotspur sai kolmanda järjestikuse kaotuse, kui kodumurul alistuti Aston Villale 1:2. Tottenham alustas kohtumist teravalt ja läks 22. minutil Giovani Lo Celso tabamusest juhtima, kuid avapoolaja seitsmendal üleminutil viigistas seisu Pau Torrese täpne pealöök ja 61. minutil vormistas lõppseisu Ollie Watkins.

Võiduga tõusis Aston Villa alistatust liigatabelis mööda neljandale kohale. Villa on kogunud 28 ja Tottenham 26 punkti.

Toimetaja: Henrik Laever