Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Serviti naaseb Lätist kaotusega

Dobele Tenax - Põlva Serviti
Dobele Tenax - Põlva Serviti Autor/allikas: ZRHK Tenax Dobele/Baltic Handball League

Põlva Serviti alistus käsipalli Balti liiga kohtumises võõrsil Dobele Tenaxile 30:35 (12:18) ja sai tabelisse teise kaotuse järjest.

Serviti oli esimesel poolajal veel juhtimas 7:4, aga siis tabas külalisi mõõn ja Läti klubi haaras vaheajaks kindla eduseisu. Teisel poolajal suutis Serviti hoida vahet pidevalt ka vaid kahe-kolme värava peal, korraks oldi taga isegi vaid ühe tabamusega (30:29), aga lõpuks võttis Tenax siiski kindla võidu.

Serviti resultatiivseim mängija oli Alfred Timmo kuue väravaga. Viie tabamuse peale jäi Tõnis Kase, neljaga panustasid Jürgen Rooba ja Stanislav Holodjuk.

"Esimesest poolajast kümme minutit mängisime halvasti – jäime 0:9 spurdis alla. Kõikumist oli esimeses pooles palju," lausus Serviti peatreener Kalmer Musting.

"Teisel poolajal oli seda juba vähem. Mingid perioodid mängisime hästi ja saime hakkama. Kui väravate viskamine õnnestus, siis kaitses oleks võinud sisukamalt tegeleda."

Tabeliseis pärast 6. vooru: 1. Viljandi 10 punkti, 2. Dobele Tenax 7, 3. Šviesa 7, 4. Mistra 7, 5. Klaipeda Dragunas 6, 6. Põlva Serviti 6, 7. Kaunase Granitas-Karys 5, 8. ASK/LSPA 0.