Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Levadia pidi karikamängus pingutama, Paide pääses kergemalt

Tallinna FCI Levadia mängijad
Tallinna FCI Levadia mängijad Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Evald Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaalis saatis edu Tallinna FCI Levadiat ja Paide Linnameeskonda.

Tänavu liigahooaja hõbemedaliga lõpetanud Levadia alistas Sportland Arenal peetud kohtumises Tartu Tammeka 4:2. Tammeka läks 18. minutil Ahmed Adebayo Basheri väravast juhtima, kuid Levadia lõi avapoolaja keskel 14 minuti jooksul kolm vastuseta väravat.

Kõigepealt hoolitses viigivärava eest 23. minutil Robert Kirss, seejärel viis võõrustaja 34. minutil juhtima Mihkel Ainsalu ja eduseisu kasvatas 37. minutil Mark Oliver Roosnupp. Akaki Gvineria lõi küll 56. minutil Tammeka kasuks ühe värava tagasi, ent võõrustajate võitu enam väärata ei suudetud. Kohtumise lõppseisu vormistas neljandal üleminutil vahetusest sekkunud Maksimilian Skvortsov.

Teises reedeses kaheksandikfinaalis sai Paide Linnameeskond koduväljakul 4:0 jagu Tallinna Kalevi U-21 võistkonnast. Paide tegi sotid selgeks esimese veerandtunniga, kui täpsed olid Abdul Razak Yusif ja Robi Saarma ning väravate laviinile aitas kaasa Christopher Kuke omavärav. Viimase naela Kalevi kirstu lõi 65. minutil Dimitri Jepihhin.

Lisaks Levadiale ja Paidele on koha veerandfinaalis taganud endale veel ka Nõmme Kalju, Läänemaa JK ja Viimsi JK.

Toimetaja: Henrik Laever