X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Viljandi võttis Tapa vastu suure võidu

Viljandile 13 väravaga kaotanud Tapa pidi taas kord tunnistama viljandlaste tugevust
Viljandile 13 väravaga kaotanud Tapa pidi taas kord tunnistama viljandlaste tugevust Autor/allikas: Karl-Fredy Kruup/Eesti Käsipalliliit

Neljapäeva õhtul toimunud koduse käsipalli kõrgliiga kohtumine SK Tapa ja Viljandi HC vahel pani punkti novembrikuu mängudele. Kodusaalis pallinud Tapa ei suutnud end kehtestada ning kaotas Viljandile 13 väravaga.

Avavile kõlades võttis esimesena sõna Viljandi, kui värava viskas Kristjan Koovit. Tapa sai oma esimese värava kirja 4. minutil, kui käe sai valgeks Trivo Vaigurand. Mängu kümnendaks minutiks näitas tabloo Viljandi 7:2 eduseisu ning 20. minutil juhtis Viljandi juba kümenga. Külalismeeskond nautis edu täiel rinnal, mida tõendas ka 17:5 eduseis matši 23. minutil. Meeskonnad läksid vaheajale Viljandi 19:8 eduseisul.

Teine poolaeg endaga murrangut kaasa ei toonud ning viljandlased jäid juhtivasse rolli. 40. minutiks oli skoor 27:11 ja kümme minutit hiljem 30:17. Mikk Variku tabamus kohtumise viimasel minutil pani võiduka punkti ning Viljandi võttis võõrsil suure 35:22 võidu.

Viljandi resultatiivseimad mängijad olid Hendrik Koks ja Mikk Varik viie väravaga. Tapa eest viskas enim väravaid Endrik Jaanis, kelle nimele jäi kokkuvõttes kuus väravat.

Toimetaja: Kristjan Kallaste