Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Kehra alistas tabeli viimase

HC Kehra - HC Tallinn
HC Kehra - HC Tallinn Autor/allikas: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit

Eesti käsipalli meistriliigas alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper kodus HC Tallinna 32:25 (20:11) ja kirjutas tabelisse kolmanda võidu.

Kehra paremad olid Indrek Normak kaheksa ja Dmõtro Jankovski seitsme väravaga, Tallinna kasuks tõi Danil Gumianov kaheksa ja Volodõmõr Štšerban kuus tabamust.

"Esimesel poolajal tegime kaitses head tööd, mille tõttu saime paar lihtsat väravat. Samuti suutsime kokkulepitud asjadest kinni pidada," kommenteeris Kehra eest neli väravat visanud Sigmar Seermann.

"Teisel poolajal lasime jala pisut sirgeks ja tegime praaki, mille tõttu lasime vastased lähemale. Suutsime end mängu lõpuks siiski kokku võtta ja saada tähtsad kaks punkti."

Tabeliseis: 1. Serviti 14 punkti (8 mängust), 2. Viljandi 14 (8), 3. Mistra 11 (8), 4. Kehra 8 (9), 5. Tapa 2 (8), 6. Tallinn 1 (9).

Neljapäeval on vastamisi Tapa ja Viljandi.