Eesti naiste korvpall sai uue nimitoetaja

Eesti Korvpalliliidu president Priit Sarapuu ja AS LHV Pank juhatuse esimees Kadri Kiisel
Eesti Korvpalliliidu president Priit Sarapuu ja AS LHV Pank juhatuse esimees Kadri Kiisel Autor/allikas: Marita Brigitta Mones

Pühapäeval toimunud Eesti naiste korvpallikoondise EM-valikmängul Suurbritannia vastu sõlmisid Eesti korvpalliliit ja AS LHV Pank uue koostöölepingu, millest lähtuvalt sai LHV-st Eesti naiste korvpalli nimitoetaja.

Tegemist on nii korvpallis kui ka Eesti spordis tervikuna unikaalse koostöölepinguga, mille fookus on suunatud just Eesti naiste ja tüdrukute korvpalli edendamiseks. Leping kehtib kuni 2030. aasta lõpuni ning paika on pandud kindlad eesmärgid, mille poole liikumise ja mille täitmise edukust mõõdetakse regulaarselt, vahendab Basket.ee.

"Eesti on korvpalliriik, meil on pikk ja edukas ajalugu. Meeste ja poiste koondised on Euroopas konkurentsivõimelised juba pikemat aega ning selle sponsorlepinguga loodame kõrgemale tasemele tõsta ka naiste korvpalli ja seda eelkõige kandepinna suurendamise kaudu, tuues rohkem tüdrukuid korvpalli juurde. Tänan südamest LHV-d, see on märgiline päev Eesti naiste korvpallis," kommenteeris korvpalliliidu president Priit Sarapuu.

LHV Panga juhatuse esimehe Kadri Kiiseli sõnul on rõõmustav näha, et naiste sport tervikuna saab üle maailma üha suuremat tähelepanu. "Kodumaise pangana on meil hea meel toetada ettevõtmisi, mille taga on suured eesmärgid ja nende elluviimisesse pühendunud inimesed. On näha, et naiste sport ja neile suunatud võistlused kasvavad hooga. Selleks on oluline luua ka vastavad võimalused. LHV annab rõõmuga naiste korvpalli eestvedajatele, treeneritele, naistele ja tüdrukutele senisest paremad võimalused, et eestlaste seas armastatud korvpall ka naiste hulgas uuele tasemele viia," ütles Kiisel.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: