Paskotši aitas Grasshopperi suure võiduni

Francis Momoh ja Maksim Paskotši
Francis Momoh ja Maksim Paskotši Autor/allikas: SCANPIX / IMAGO/Manuel Stefan

Eesti jalgpallikoondislase Maksim Paskotši koduklubi Zürichi Grasshopper alistas Šveitsi kõrgliiga 14. voorus kodus Lausanne Ouchy 5:2 ja kirjutas tabelisse neljanda võidu.

Juba esimesel poolajal 4:1 juhtima asunud Grasshopperi eest lõi kolm väravat nigeerlasest ründaja Francis Momoh. Paskotši tegi kaasa kõik 90 minutit. Kokku on tal nüüd Šveitsi kõrgliigas kirjas seitse kohtumist.

Grasshopperi hooaeg tervikuna pole väga sujuvalt kulgenud - 14 mänguga on kirjas 14 punkti, mis annab tosina meeskonna konkurentsis Lausanne'i ees kümnenda koha. Liigat juhib 28 punktiga Berni Young Boys.