Koondisemängude eel vahetatakse A. Le Coq Arena murukatet

A. Le Coq Arena
A. Le Coq Arena Autor/allikas: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Oktoobris peetakse A. Le Coq Arenal mitmeid rahvuskoondise kohtumisi: meeste koondis võõrustab Aserbaidžaani ja Taid ning naiste koondis kohtub Armeeniaga. Kohtumisteks valmistuv rahvusstaadion sai osaliselt uue murukatte.

 Murukate vahetatakse laialdasemalt välja lõunatribüüni karistusalas ja läänetribüüni küljel, mis saavad looduslikult vähem päikesevalgust ning muru kasvu pärsib madalam temperatuur. Väiksemal määral saab uue katte ka põhjatribüüni juures olev karistusala, vahendab Jalgpall.ee.

EJL-i jalgpallikompleksi juhataja Targo Kaldoja sõnul on kattevahetuse eesmärk tagada rahvuskoondiste mängudeks parimad võimalikud tingimused. "Viimastel kuudel on A. Le Coq Arena saanud suurt koormust ning kuna mitmed mängud on toimunud vihmasajus, on väljak saanud kahjustada," rääkis Kaldoja. Staadionil vahetatakse katet kokku ligi 200 ruutmeetri ulatuses.

A. Le Coq Arenal peetakse oktoobrikuu esimene rahvusvaheline mäng järgmisel nädalal, kui meeste koondis läheb 13. oktoobril kell 19 vastamisi Aserbaidžaaniga. Neli päeva hiljem, 17. oktoobril kohtutakse maavõistlusmängus Taiga.

Naiste koondis astub A. Le Coq Arenale 31. oktoobril, kui naiste Rahvuste liigas minnakse vastamisi Armeeniaga. Samad naiskonnad kohtuvad omavahel ka 27. oktoobril, kui vastamisi minnakse Jerevanis.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: