Tallinna Ironmanilt haiglasse viidud sportlane suri

Lahkumine
Lahkumine Autor/allikas: CHIRAG K/Unsplash

Nädalavahetusel aset leidnud Tallinna Ironmani triatloni korraldajad teatasid, et pühapäeval ujumisetapilt haiglasse viidud sportlane suri.

"Teatame sügava kurbusega, et meie seast on lahkunud pühapäevasel IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlustel Tallinnas osalenud võistleja," kirjutasid korraldajad neljapäeval ühismeedias.

"Ujumisetapi ajal märkasid ujumisraja turvajad, et üks sportlane vajab abi ning osutasid talle viivitamatult meditsiinilist abi. Sportlane transporditi lähedal asuvasse haiglasse. Tema seisund halvenes viimastel päevadel hoolimata arstide ja meditsiinipersonali pingutustest ning ta lahkus meie seast."

"Avaldame sügavat kaastunnet hukkunu perekonnale ja sõpradele ning pakume neile omapoolset igakülgset tuge sellel raskel ajal. Täname meditsiinimeeskonda, rajaturvajaid ning esmaseid reageerijaid, kes töötasid kiiresti ning professionaalselt, et pakkuda võistlejale meditsiinilist abi," lisasid korraldajad.

Toimetaja: Kristjan Kallaste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: