KK Viimsi panustab uuest hooajast enda klubi kasvandikele

Valdo Lips
Valdo Lips Autor/allikas: Korvpalliklubi Viimsi

Korvpalliklubi Viimsi jätkab kolmandat hooaega Eest-Läti korvpalliliigas peatreener Valdo Lipsu juhendamisel.

Lõppenud korvpallihooaja Eesti-Läti korvpalliliiga veerandfinalist ja meistriliiga neljanda koha omanik Korvpalliklubi Viimsi panustab algaval hooajal noortele ning eeskätt just oma klubi kasvandikele.

Viimsilaste põhituumiku moodustavad eestlastest noormängijad, sh seitse Viimsi enda korvpallipüramiidist välja kasvanud noormeest, kes kogenud mängijate kõrval on esimesel kahel hooajal omandanud väärt teadmisi ja oskusi. Välismaalt otsitakse täiendust korvi alla.

Peatreenerina jätkab Valdo Lips ning tema kõrval teise treenerina ukrainlane Dmõtro Kolomõitšenko, kes lõppenud hooajal oli esindusmeeskonnas kolmanda treeneri ning duubelmeeskonnas peatreeneri rollis.

"Meie eesmärk on minna igas mängus võitlema ja ennast ületama. Nii Eesti-Läti ühisliigas kui ka koduses meistriliigas soovime jõuda kohamängudele. Rikberg, Laanemaa ja Kokk on esimese karastuse juba saanud ning peavad liidrirolli enda kanda võtma ning teised noored samuti sammu edasi astuma," ütles peatreener enne kolmanda hooaja algust.

"Kui mõnda suvel toimunud muudatust oskasime ette näha, ja olime selleks valmistunud, siis sellist olukorda, mis nüüd sel suvel realiseerus, tõesti mitte. Kuigi loomulikult jälgime ja tunnetame majanduses toimuvat, siis meie tulemused väljakul kui platsiväliselt, ehk kommunikatsioon ja vaatajanumbrid on sellised, millele on raske midagi ette heita ja oleme Eesti tipus," sõnas Korvpalliklubi Viimsi juhatuse liige Tanel Einaste.

"Juba ühe sponsori kadumine tekitab ilmselt igale Eesti spordiorganisatsioonile suuri raskusi, seda enam nii tugevate ja mitme partneri kadumine. Ehk ei salga, et kuigi registreerusime liigasse õigeaegselt, olime vahepeal olukorras, kus jätkamine tundus võimatu. Ja normaalsed inimesed ilmselt olekski seda ammu teinud, kuid meil nii juhatuses kui ka kollektiivis oli väga selge, miks ja kellele meistriliigas olema peame ning see väärib pingutust ja panuseid," jätkas ta.

Enda debüüthooajal võitis Viimsi Eesti-Läti ühisliigas hõbeda.

Toimetaja: Joel Hussar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: