Barcelona lõi Tottenhamile viimase veerandtunniga kolm väravat

Barcelona mängijad tähistamas
Barcelona mängijad tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/IMAGO/Pressinphoto

Hispaania jalgpallihiid FC Barcelona ning Inglismaa tippklubi Tottenham Hotspur pidasid teisipäeva hilisõhtul sõpruskohtumise, milles lõi kaotusseisu jäänud Barcelona viimase 15 minutiga kolm väravat, et 4:2 võit pälvida.

Barcelona asus kodulinna olümpiastaadionil peetud kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, kui Robert Lewandowski kiirelt tekkinud rünnaku vasaku jalaga realiseeris. Tottenham leidis 24. minutil viigivärava, kui Oliver Skipp Sergio Reguiloni posti läinud löögi väravasse toimetas. Skipp viis 12 minutit hiljem Inglismaa klubi juhtima, kui Ivan Perisic ta ilusa läbijooksu peal leidis.

Teisel poolajal pidi värava nägemisega ootama kuni 81. minutini, mil poolajapausil mängu sekkunud Ferran Torres taas Barcelona kiirrünnaku realiseeris ning tabloole viigi tõi.

89. minutil pääses Hispaania klubi taas rünnakule ning Ansu Fati pääses Tottenhami kaitseliini taha ja viis eduka üks-ühele olukorraga Barcelona juhtima. Kolmandal lisaminutil pani Abde Ezzalzouli võidule punkti, kui realiseeris taas paremalt äärelt tekkinud rünnaku ning Barcelona sai sõpruskohtumisest 4:2 võidu.

Toimetaja: Kristjan Kallaste