Saudi Araabias debüüdi teinud Benzema aitas koduklubi võiduni

Karim Benzema
Karim Benzema Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Eelmisel aastal Ballon d'Or'i auhinna võitnud Karim Benzema tegi neljapäeva õhtul enda uue koduklubi Al-Ittihadi eest suurepärase debüüdi, kui aitas Saudi Araabia meeskonna Araabia klubide karikasarjas 2:1 võiduni.

Saudi Araabias Riyadhis toimunud kohtumises jõudis esimese väravani aga Tunisi Esperance, kes läks 26. minutil Oussema Bouguerra väravast mängu juhtima. Al-Ittihadil läks viigivärava leidmiseks üheksa minutit, kui Abderrazak Hamdallah Benzema löögitrajektoorile vahele hüppas ning palli peaga vastase väravasse lõi.

Pärast vaheaega asus Al-Ittihad rünnakule ning 55. minutil lõi Benzema trahviala joonelt kauni kauglöögi ning Saudi Araabia klubi pälvis Araabia klubide karikasarja avakohtumises 2:1 võidu.

Toimetaja: Kristjan Kallaste