Kerr Kriisa ülikooli endine loots soovib peatreeneritooli tagasi

Bob Huggins
Bob Huggins Autor/allikas: SCANPIX/Getty Images via AFP

Bob Huggins väidab, et mees pole ametlikult West Virginia Ülikooli peatreeneri kohalt tagasi astunud, mistõttu soovib ta taas ülikoolimeeskonda juhendama hakata.

Bob Huggins oli sunnitud ametist lahkuma, kui mees tabati 16. juunil autoroolist joobeseisundis. Nüüd väidab aga Huggins, et ta pole ametlikult ametist tagasi astunud, ähvardades pöörduda ülikooli vastu kohtusse, kui ülikool talle tema endist ametikohta tagasi ei anna. Vahetult pärast intsidenti arvati, et suve alguses ülikooliga liitunud Kerr Kriisa võib kõige valguses soovida ülikooli vahetada, kuid Eesti koondise tagamängija otsustas siiski West Virginiasse püsima jääda.

Bob Huggins võttis intsidendi osas ka sõna: "Minu hiljutised teod ei peegelda ülikooli väärtusi ega vasta sellele, mida selles rollis inimeselt oodatakse. Olen kõiki ning ka ennast alt vedanud. Vastutan ainuisikuliselt enda teo eest ja vabandan siiralt ülikooli kogukonna - eriti sportlaste ja treenerite ees. Pean olema tublim. Kavatsen järgnevad paar kuud keskenduda tervisele ja oma perekonnale, et saaksin olla inimene, keda nad väärivad."

West Virginia Ülikool vastas Hugginsi soovile kirja teel, et kõrgkool ei aktsepteeri Bob Hugginsi avalduse ümber lükkamist ega ennista teda peatreeneri ametikohale.

Edukas treener oli oma koduosariigi ülikooli juhendanud 2007-ndast aastast alates, mil jõuti 26 NCAA finalturniirile ja kahel korral ka nelja parema hulka.

Toimetaja: Joel Hussar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: