Eesti meistriks kurlingu segavõistkondade arvestuses tuli Harri Lille tiim

Nädalavahetusel toimunud meistrivõistlustel selgusid Eesti meistrid segavõistkondade arvestuses ning võitjaks tuli Eesti ja ka maailmatasemel kurlingu tippmängija Harri Lille võistkond, mis läbis turniiri ühegi kaotusteta.
Eesti meistritiitliga kaasneb võistkonnale õigus Eesti esindamiseks oktoobris peetavatel segavõistkondade maailmameistrivõistlustel Šotimaal Aberdeenis.
Kurlingu segavõistkondadesse kuuluvad kaks meest ja kaks naist ning Eesti meistritiitli sai võistkond koosseisus Harri Lill (kapten), Erika Tuvike, Karl Kukner ja Karoliine Kaare.
Kokku võistles Eesti meistritiitli eest viis võistkonda, kes mängisid omavahel läbi alagrupimängud. Lille võistkond tagas tugevate alagrupimängude tulemusega endale koha otse finaalis, kus kohtuti Marie Kaldvee võistkonnaga. Finaalkohtumine lõppes Lille võistkonna võiduga 5:3. Lille võistkond läbis turniiri ühegi kaotuseta, kogudes viis võitu.
Poolfinaalis kohtusid Marie Kaldvee ja Eduard Veltsmani võistkonnad. Võitjaks tuli Kaldvee tiim veenva tulemusega 9:2. Kaldvee võistkond mängis koosseisus Marie Kaldvee (kapten), Tarvin Kaldvee, Liisa Turmann ja Tõnis Turmann. Veltsmani võistkond võistles koosseisus Eduard Veltsman, Anna Gromova, Erkki Lill ja Triin Kukk ning sai Eesti meistrivõistlustel kolmanda koha ja pronksmedali.
Toimetaja: Maarja Värv