Barcelona sai varakult kümnekesi jäänud konkurendi üle suure võidu

Barcelona
Barcelona Autor/allikas: SCANPIX / CHINE NOUVELLE/SIPA

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 32. voorus alistas Barcelona kodus Real Betisi 4:0 ja astus taas sammu meistritiitli suunas.

Andreas Christensen viis Barcelona 14. minutil juhtima ja kodumeeskonna elu muutus lihtsamaks pärast seda, kui vastaste poolkaitsja Edgar Gonzalez sai 33. minutil teise kollase kaardi.

Kohe kasvatasid Robert Lewandowski (36. minutil) ja Raphinha (39.) Barcelona edu suureks ning teisel poolajal vormistas lõppseisu teise Real Betisi poolkaitsja Guido Rodriguezi omavärav 82. minutil.

Barcelona lähim konkurent Madridi Real alistas Karim Benzema avapoolaja kübaratriki toel kodus Almeria 4:2, aga kuus vooru enne lõppu lahutab neid esikohast siiski tervelt 11 silma.

Real peab pigem vaatama tahapoole, sest viie punkti kaugusele jääb linnarivaal Atletico, kel varuks pühapäevane võõrsilmäng Valladolidiga.