Türi-Paide Kevadtriatloni võitsid Melikov ja Kaljur

Võistlejad ootamas Türi-Paide Kevadtriatlonil starti rattarajale, sh naiste võitja Hannah Kaljur (paremalt neljas)
Võistlejad ootamas Türi-Paide Kevadtriatlonil starti rattarajale, sh naiste võitja Hannah Kaljur (paremalt neljas) Autor/allikas: Türi Spordiklubide Liit - Konesko Türi Spordihoone

Türi-Paide Kevadtriatlonil võidutsesid üldarvestuses Kristjan Melikov ja Hannah Kaljur. Kokku osales triatlonil 54 inimest.

Melikov ujus 300 meetrit ajaga neli minutit ja 28 sekundit, sõitis rattaga Türilt Paidesse tulemusega 20 minutit ja üheksa sekundit ning jooksis kaks kilomeetrit kaheksa minuti ja ühe sekundiga. Koguaeg 32.38 andis talle kindla võidu. Teisena finišeeris Rein Vares ajaga 33.35 ja kolmandana Alger Vedler ajaga 34.06.

Kaljuri ujumise ajaks mõõdeti viis minutit ja kaheksa sekundit. Rattarajal viibis ta 20 minutit ja 29 sekundit ning jooksurajal 12 minutit ja üks sekund, mis teeb koguajaks 37 minutit ja 38 sekundit. Teise koha pälvis Tiia Riis ajaga 40.43 ja kolmanda koha Ritve Reinumäe ajaga 41.39.

Noortest võitis tüdrukute arvestuses Anna Helene Rauk ja poistest Artur Tšužas. Põhiklassi (16–39a.) arvestuses oli parim mees Rain Unga ja kiireim naine Hannah Kaljur. 40–49-aastaste meeste arvestuses oli parim Kristjan Melikov ja 40+ aastastest naistest oli kiireim Tiia Riis. 50+ aastaste vanuseklassis oli kiireim mees Rein Vares.
 
Päeva kiireima aja, 29.28 sai kirja võistkond Koeru I (Patrik Ruotsalainen, Aivar Lagenõmm, Rauno Reinart) ning asutustest oli kiireim Kaitseliit (Liia Roosileht, Janek Männik, Lauri Lipp; 42.36).

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: