Kevin Saar tuli USA-s ATV motokrossi sarja kolmandal etapil 14.

Kevin Saar
Kevin Saar Autor/allikas: Igor Tseskidov

Pärast lühikest pausi jätkus Ameerikas Undergroundi krossirajal ATV Motocross sari, kus lööb kaasa ka Kevin Saar. Kolmandalt etapilt tuli senise hooaja kõige kehvem tulemus, leppida tuli 14. kohaga.

Eelmisel etapil selga vigastanud Saar oli vahepealse ajaga saanud piisavalt palju taastuda, et osaleda kolmandal etapil. AMA Pro klassis oli sel korral kokku kuusteist sõitjat ja Saar suutis välja sõita kümnenda ringiaja. Parimat ringiaega näitas eelmise hooaja meister Joel Hetrick.

Esimeses võistlussõidus võttis Saar stardi järel sisse 13. koha. Sõidu esimene pool õnnestus eestlasel hästi ja ta tõusis parimal hetkel 11. kohale. Sõidu teises pooles aga langes Saare kiirus drastiliselt tehnilise rikke tõttu ja leppida tuli 16. kohaga. Esikoha teenis avasõidus Joel Hetrick, teiseks tuli Chad Wienen ja kolmandaks Bryce Ford.

Teises sõidus tegi Saar parema stardi ja ta pääses kümnendale kohale. Kolmandal ringil kaotas ta aga 30 sekundit ja langes viimasele kohale. Sealt hakkas ta uuesti tõusma ja suutis lõpuks 12. kohale tõusta. Esikolmik oli sama nagu avasõidus: võidu teenis Hetrick, teisena lõpetas Wienen ja kolmandana Ford.

Etapi kokkuvõttes tuli Saar neljateistkümnendale kohale. Etapivõidu võttis Hetrick, teine oli Wienen ja kolmas Ford. Sarja kokkuvõttes on Saar 43 punktiga 12. kohal. Liider on 114 punktiga Hetrick, teisel kohal asub 107 punktiga Ford ja kolmandal kohal 96 punktiga Jeffrey Rastelli.

Kevin sõitis kaasa ka Pro AM klassis, kus lõpetas avasõidu lõpetas neljandana ja teise sõidu võitis. See andis talle klassi kokkuvõttes teise koha.

Toimetaja: Kristjan Kallaste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: