Kullamäe koduklubi teenis eurosarjas kuuenda järjestikuse võidu

Kristian Kullamäe koduklubi Panevežyse Lietkabelis alistas Eurocupi põhiturniiril türklaste Bursaspori 88:85 (23:24, 12:19, 31:22, 22:20).
Avapoolaja järel kaheksapunktilises kaotusseisus olnud Lietkabelis sai pärast pausi oma mängu käima ja viimasele veerandajale mindi vastu ühepunktilises eduseisus. 36 sekundit enne lõpusireeni oli tablool 85:85 viigiseis, kuid sekund enne lõppu tabas Jamel Morris kaugviske, mis andis Lietkabelisele napi 88:85 võidu.
Morris viskas võitjate parimana 21 punkti, Kullamäe kogus 26 mänguminutiga 12 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 2/3), hankis neli lauda ja jagas neli tulemusliku söötu. Eestlase arvele kanti ka kaks pallikaotust ja neli isiklikku viga. Bursaspori kasuks viskas Derek Needham 21 punkti.
Kuuenda järjestikuse võidu teeninud Lietkabelis hoiab kümne võidu ja seitsme kaotusega A-grupi pingereas kolmandat kohta. Bursaspor on seitsme võidu ja kümne kaotusega kaheksas.
Toimetaja: Henrik Laever