Eesti Võrkpalli Liit sai uue peasekretäri

Võrkpall
Võrkpall Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti Võrkpalli Liidu juhatus valis alaliidu uueks peasekretäriks Ivar Lillebergi. Rakverest pärit 35-aastane Lilleberg on varasemalt tegev olnud avalikus sektoris, töötades muu hulgas Haljala vallavanemana.

"Loodan, et võrkpalliseltskond võtab mu positiivselt vastu. Annan endast selles ametis kõik, et Eesti võrkpall elaks ka tulevikus sama hästi või isegi veel paremini kui praegu. Viimased kümme aastat on võrkpall olnud mulle kõige südamelähedasem spordiala ja olen seda pikalt harrastanud. Suurim märksõna võiks uues ametis ala edendades olla stabiilsus ja professionaalsus igas mõttes. Väikesest kohast tulles on mulle kindlasti oluline ala regionaalne areng," sõnas alaliidu uus juht.

"Juhina olen eelkõige meeskonnamängija, kes kuulab oma meeskonnaliikmed ära ja usaldab neid ise otsuseid langetama ja ellu viima," lisas Lilleberg, kes astub ametisse 17. aprillil.

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur tänas senist alaliidu juhti Helen Veermäed, kelle eestvedamisel jõuti mitme märgilise saavutuseni – korraldati meeste EM-finaalturniir, viidi naiste koondis esmakordselt EM-ile ja saadi naiste finaalturniiri korraldusõigus. Viimastel aastatel on jõudsalt edendatud naiste võrkpalli ning rannavõrkpalli, samal ajal on meeste koondis hoidnud stabiilset taset ja mänginud kõigil finaalturniiridel.

"Alustuseks soovin tänada Helenit pikaaegse alaliidu eduka juhtimise eest. Meil on olnud õnne, et senised peasekretärid on liitu üsna pikalt vedanud. Soovin Helenile tema uutes väljakutsetes edu ning kordaminekuid ja olen veendunud, et ta jääb ka võrkpalliga seotuks," ütles Hanno Pevkur.

Kommenteerides Ivar Lillebergi kandidatuuri, ütles Pevkur, et juhatuse valik lähtus alaliidu juhtimise terviknägemusest. "Pikaaegsete töötajatega on viimasel ajal liitunud spordidirektorina Kert Toobal, kes katab ala süvateadmiste poolt ning nüüdne Ivari liitumine peasekretäri kohale toob juurde juhtimis- ning administreerimiskogemust, mis komplektina peaks tagama just selle, mida juhatus soovib - et oleks tagatud nii alaliidu kui võrkpalli jätkusuutlikkus," täiendas Pevkur.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: